Galeria prac konkursowych
Filip Bojanowski z Przedszkola nr 1 (op. Kamila Odrowąż-Piramowicz, Regina Rapanowicz)
Karolina Mazurek z Gimnazjum nr 2 (op. Ferdynanda Byczuk)
Maja Ptaszek z Przedszkola nr 10 (op. Anna Gapińska)
Ewelina Bramowicz z Przedszkola nr 5 (op. Wioletta Kuźmińska)
Zuzanna Jankowska z Przedszkola nr 6 (op. Teresa Wołocznik)
Oliwia Kraus z Niepublicznego Przedszkola Baśniowego (op. Danuta Czaplińska)
Jakub Momontjuk z Przedszkola nr 5 (op. Weronika Majewska)
Paulina Saczkowska ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Julia Damps z Niepublicznego Przedszkola Baśniowego (op. Danuta Czaplińska)
Lena Sabat z Przedszkola nr 5 (op. Julia Laskowska)
Paweł Bąk z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Zielona Łąka (op. Violetta Szlenk)
Alina Lehmann z Gimnazjum nr 2 (op. Ferdynanda Byczuk)
Agata Fila z Przedszkola Integracyjnego Jesteśmy Razem (op. Agnieszka Piwka)
Oliwia Ociepa ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Barbara Broszkowska)
Julia Okońska ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Monika Hebel)
Wiktoria Romanko ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Paweł Hallman z Przedszkola Integracyjnego Jesteśmy Razem (op. Agnieszka Piwka)
Patrycja Ziniewicz ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Szymon Żmudzki z Przedszkola nr 5 (op. Bibianna Kabała)
Julia Dampc z Przedszkola nr 10 (op. Anna Gapińska)
Kasia Milanowska ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Julia Wieczorek z Przedszkola nr 10 (op. Anna Gapińska)
Maciek Sandach ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Hania Springman z Przedszkola nr 2 (op. Teresa Niedzielin)
Weronika Migowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Anna Bobkowska)
Kajetan Mechliński z Przedszkola nr 1 (op. Halina Rękas, Janina Płotka)
Wiktoria Czapka z Przedszkola nr 2 (op. Teresa Niedzielin)
Igor Szafałowicz ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Oliwier Krupski z Niepublicznego Przedszkola Baśniowego (op. Danuta Czaplińska)
Sandra Kasperowicz ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Anna Bobkowska)
Wiktoria Wysokińska ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Miłosz Wojciechowski z Przedszkola Integracyjnego Jesteśmy Razem (op. Agnieszka Piwka)
Jan Browarczyk z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Zielona Łąka (op. Violetta Szlenk)
Aleksander Majcher ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Nadia Klimczyk z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Zielona Łąka (op. Violetta Szlenk)
Marta Retman ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Hanna Janowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Anna Bobkowska)
Bartosz Rawlik z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Zielona Łąka (op. Violetta Szlenk)
Jakub Klinkosz ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Wiktoria Brożek ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Julia Hendrich z Przedszkola nr 6 (op. Teresa Wołocznik)
Ewa Misiewicz z Przedszkola nr 5 (op. Julia Laskowska)
Nikodem Bronk z Przedszkola nr 2 (op. Teresa Niedzielin)
Daria Kropidłowska ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Amelia Konkel ze Szkoły Podstawoej nr 5 (op. Monika Hebel)
Dawid Tesmer z Przedszkola nr 1 (op. Joanna Krefta)
Cezary Telega ze Szkoły Podstawowej nr 8 (op. Beata Płocharska)
Marta Reglińska z Przedszkola nr 6 (op. Teresa Wołocznik)
Grupa EKOLUDKI z Przedszkola nr 2 (op. Karina Wysocka)
Agata Fila z Przedszkola Integracyjnego Jesteśmy Razem (op. Agnieszka Piwka)
Nadia Pichór z Przedszkola nr 6 (op. Teresa Wołocznik)
Ewa Raczyńska z Przedszkola nr 1 (op. Marzena Kwidzińska, Iwona Habecka)
Maja Keller z Przedszkola Integracyjnego Jesteśmy Razem (op. Agnieszka Piwka)
Oliwia Złoch z Przedszkola nr 2 (op. Teresa Niedzielin)
Tymoteusz Bieluch z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Zielona Łąka (op. Violetta Szlenk)
Konrad Czaja ze Szkoły Podstawowej rr 8 (op. Beata Płocharska)
Agata Andryskowska ze Szkoły Podstawowej nr 5 (op. Barbara Broszkowska)