KONKURSY

NIE dla palenia śmieci w domowych piecach

W nawiązaniu do akcji ekologicznej Listy dla Ziemi Gmina Miasto Lębork organizuje konkurs plastyczny pn.  NIE dla palenia śmieci w domowych piecach.

Czytaj dalej

Galeria prac konkursowych

Wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego pn. Jestem eko, czyli jak mogę ograniczyć powstawanie śmieci w swoim najbliższym otoczeniu otrzymają pamiątkowe dyplomy jako podziękowanie za trud i zaangażowanie włożone w wykonanie pięknych prac, które można już teraz obejrzeć w naszej pokonkursowej galerii. 

Czytaj dalej

Ekologiczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Do konkursu zakwalifikowało się 68 najlepszych prac wykonanych przez dzieci i młodzież z lęborskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zgłoszone prace konkursowe prezentowały bardzo wysoki poziom, dlatego przed komisją konkursową stanęło bardzo trudne zadanie wyłonienia najlepszych prac. 

Czytaj dalej

Konkurs ekologiczny

W nawiązaniu do akcji ekologicznej Listy dla Ziemi Gmina Miasto Lębork organizuje konkurs plastyczny pn. Jestem eko, czyli jak mogę ograniczyć powstawanie śmieci w swoim najbliższym otoczeniu.

Czytaj dalej

Konkurs Ekologiczny „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady”

 Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół podstawowych do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Pana Marszałka Województwa!

Czytaj dalej